آیا غذاهای آبی رنگ هم وجود دارند؟

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است شنبه, ۱۷ بهمن, ۱۳۹۴ در ساعت ۶:۵۵ ق.ظ

آیا غذاهای آبی رنگ هم وجود دارند؟

حدود ۳۰ سال پیش، مرحوم جورج کارلین سوال خیلی معروفی رو مطرح کرد . این سوال که ” آیا غذای آبی رنگ هم وجود دارد ؟” .

ایشون اشاره کردند که غذایی هستند که آبی هستند هرچند هیچوقت با رنگ آبی شناخته نمیشوند . مثلا زغال اخته های سیاه در اصل آبی هستند . یا مثلا پنیر سفید که تمی از رنگ آبی رو در خودش داره .

این کنجکاوی های شگفت آور آشپزخونه ای باعث شده تا توجه خیلی ها در سراسر جهان به سمت این موضوع کشیده بشه و حالا وب سایتی با عنوان strawberryblu.com قصد داره تا ثابت کنه که توت فرنگی آبی میتونه وجود داشته باشه و امتیاز این اتفاق عجیب رو برای خودش ثبت کنه . در این سایت محققان میخواهند از DNA یک نوع ماهی در قطب شمال استفاده کنند که در بدنش یک ماده شیمیایی شبیه ضد یخ تولید میکنه که رنگی آبی هم داره .

این کار به عنوان یک روش بصری توانست موفقیت خوبی رو بوجود بیاره و انها توانستند که ژن موبوط به رنگ آبی رو به جای قرمز جایگذین کنند . این اتفاق به قدری جالب توجه بود که خیلی ها تصور کردند این توت فرنگی با فتوشاپ درسته شده در حالی که واقعا تصویر بدست آمده قابل مقایسه با یک کار هنری کامپیوتری نبود .

درخواست خرید چنین محصولی به قدری زیاد شد که وبسایت این گروه به دلیل ترافیک بالا و اتمام پهنای باند اینترنتی از کار افتاد .

اگر به دنبال خرید چنین محصولی برای کاهش وزن و رژیمهای غذایی هستید باید بدونید که چنین محصولی برای فروش وجود نداره و فقط جنبه آزمایشگاهی داشته پس تلاش کنید کمتر غذا بخورید !No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.