جزئیات آکواریوم ۱۲ متری خانه تیری آنری

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است سه شنبه, ۱۳ بهمن, ۱۳۹۴ در ساعت ۶:۵۲ ق.ظ

جزئیات آکواریوم ۱۲ متری خانه تیری آنری

تیری آنری مهاجم سابق تیم فوتبال آرسنال قصد دارد با بهره برداری از معماری مدرن، در مکان خانه قدیمی خود خانه ای شگفت انگیز که از میان آن آکواریومی ۱۲ متری عبور کرده را بنا کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این خانه چهار طبقه ارتفاعی برابر ۱۲٫۱۶ متر خواهد داشت و نکته جالب توجه در آن آکواریومی است که قرار است در میان خانه ساخته شود و ارتفاعی برابر ارتفاع خانه خواهد داشت.

پر کردن این آکواریوم پنج هزار و ۵۰۰ گالن آب نیاز خواهد داشت و قرار است ۳۰۰ ماهی در این آکواریوم ۲۵۰ هزار پوندی در کنار خانواده زندگی کنند. این طرحی معماری جدید قرار است در محل خانه قدیمی هانری فوتبالیست مشهور در شمال لندن ساخته شود.

ارتفاع این آکواریوم چهار طبقه ۱۲٫۱۶ متر بوده و برای پر کردن آن به ۵٫۵ هزار گالن آب نیاز است

این آکواریوم چهار طبقه که ضخامتی برابر ۹۲ سانتیمتر و عرضی برابر ۴٫۵ متر دارد سالانه بار مالی برابر ۱۲ هزار پوند برای نگهداری از فضای آکواریوم و دو هزار و ۵۰۰ پوند برای تامین غذای ماهی ها را برای هانری در بر خواهد داشت.

این آکواریوم در واقع از چهار مخزن مجزا ساخته شده و هر طبقه مخزن ویژه خود را خواهد داشت اما به دلیل استفاده از نوعی خاص از مواد این تصور به وجود خواهد آمد که آکواریوم مخزنی یکپارچه دارد.

بام سبز، نورپردازی طبیعی و صفحه های خورشیدی از جنبه های پاک این طرح جدید به شمار می رود

بر اساس گزارش میل آنلاین، همچنین سعی شده این خانه تا حد ممکن در دسته معماری های سبز و دوستدار محیط زیست قرار گیرد از این رو نورپردازی خانه به شکلی خواهد بود که بیشترین استفاده از نور طبیعی روز انجام بگیرد، همچنین بر روی بام آن باغچه ای از انواع گیاهان و درختان بنا خواهد شد. همچنین بخشی از بام خانه برای تامین پاک انرژی مورد نیاز از صفحه های خورشیدی پوشانده خواهد شد.No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.