زیباترین و هیجان انگیز ترین تله کابین های دنیا را بشناسید|شگفتي هاي جهان

این مطلب دراین تاریخ ارسال شده است پنج شنبه, ۳ دی, ۱۳۹۴ در ساعت ۱:۰۴ ب.ظ

زیباترین و هیجان انگیز ترین تله کابین های دنیا را بشناسید

تله کابین زیبا

تله کابین ها به عنوان یکی از جذابترین وسایل نقلیه ی عصر جدید هستند که بیشتر جنبه ی تفریحی دارند. تله کابین ها یکی از جاذبه های گردشگری در کشورها و شهرهای مختلف می باشند. در ایران نیز تله کابین های زیبایی همچون توچال، رامسر، نمک آبرود، لاهیجان و … وجود دارد که می توانند برنامه ی تفریحی و گردشگری خوبی برای مسافرت های شما باشند.

تله کابین ریودوژانیرو برزیل (Brasilien Rio de Janeiro Der weltberuhmte Zuckerhut)
تله کابین زیبا
تله کابین کوه کله قندی ریودوژانیرو در سال ۱۹۱۲ تاسیس شده و منظره واقعی ریو را از درون آن می توان دید. منظره ای شگفت انگیز و زیبا که چشم هر توریستی را نوازش می کند.
تله کابین کوه زرد (Teleferico Yellow Mountain China)
تله کابین زیبا
 تله کابین کوه زرد در هانگ شان چین قرار دارد و برای سوار شدن به این تله کابین باید دل و جرات کافی داشته باشید. البته طبیعت شگفت انگیز چین وسوسه ی کافی برای سوار شدن را ایجاد می کند.

تله کابین کوئیز تاون در نیوزیلند (Banff Gondola)

تله کابین زیبا
 برای دیدن طبیعت بکر نیوزلند هیچ چیز مانند سوار شدن در این تله کابین که در ۱۹۶۷ افتتاح شده است نیست. معروفترین آثار طبیعی نیوزیلند را می توانید از درون این اتاقک ببینید. این تله کابین به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری و توریستی نیوزیلند محسوب می شود.
تله کابین کیپ تاون در آفریقای جنوبی (table mountain cape town south africa)
تله کابین زیبا
 تله کابین کوه جدولی کیپ تاون از مکان های توریستی آفریقای جنوبی می باشد. خودتان را برای دیدن یک چشم انداز ۳۶۰ درجه ای از کیپ تاون آماده کنید از رشته کوههای هلدربرگ تا دریاچه درخشان و باقی چشم اندازهای این شهر زیبا. این تله کابین در ۱۹۲۹ افتتاح شده است.


No comments yet.

Leave a comment

باید خارج شده است در بنابراین شما می توانید دیدگاه »است.