مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، از آغاز طرح خدمات الکترونیک قضائی «سیار» با خدمت‌رسانی به افراد کم‌توان، معلولان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور در شهر تهران خبر داد.

آغاز طرح خدمات الکترونیک قضائی «سیار» در تهران

به گزارش گروه قضائی پیامبر مهربان، حسن روحانی‌نیا، مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی ضمن آرزوی سالی خوش و پربرکت برای عموم مردم ایران اسلامی در خصوص طرح خدمات الکترونیک قضائی «سیار» گفت: با عنایت به سیاستهای جاری دستگاه قضائی و منویات ریاست محترم قوه قضائیه و آیین‌نامه جدید اجرایی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی‌، خدمت‌رسانیِ فناورانه با اولویت دقت و سرعت به عموم مردم، از مهمترین راهبردهاست که در این میان، ارائه خدمات الکترونیک قضائی «سیار» برای اقشار مذکور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. وی افزود: طی دو سال اخیر، کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی با اجرای طرح «مواسات» خدمات الکترونیک قضائی رایگان را در اختیار معلولان، افراد کم‌توان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور قرار داده و در حال اجراست که با عملیاتی شدن طرح خدمات الکترونیک قضائی سیار، این نوع خدمت‌رسانی‌ها به صورت رایگان برای مشمولین در حال توسعه است. مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی در این خصوص اضافه کرد: براساس مصوبه قوه قضائیه، تعرفه‌ی خدمات الکترونیک قضائی سیار برای اعزام به محل، سه برابر تعرفه‌ی غیر سیار است و هزینه‌ی ایاب و ذهاب هم بر مبلغ تعرفه افزوده می‌شود که در اجرای طرح خدمات الکترونیک قضائی سیار برای افراد فوق‌الذکر، این هزینه‌ها به صورت رایگان خواهد بود. روحانی‌نیا درخصوصِ جزئیات طرح خدمات الکترونیک قضائی سیار در تهران تصریح کرد: این طرح از هفته گذشته آغاز شده و کارشناسان کانون و دفاتر خدمات الکترونیک قضائی همه روزه (به جز جمعه‌ها و روز ۱۳ فروردین) از ساعت ۷ الی ۱۹، آماده‌ی خدمت‌رسانی به عموم مردم خواهند بود. مدیرعامل کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی در پایان تأکید کرد: «مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور، معلولان و افراد کم‌توان» با ارائه کارت مرتبط با نهادهای مذکور می‌توانند از خدمات مذکور به صورت رایگان بهره‌مند شوند. خانواده بزرگ کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضائی با شعار «دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، از مردم برای مردم» در قالب بیش از ۱۲۰۰ دفتر با نیروهای متعهد و متخصص در سراسر کشور، در تحقق «قوه قضائیه هوشمند در تراز انقلاب اسلامی» در همکاری با مرکز آمار و فناوری اطلاعات دستگاه قضائی، همواره مشغولِ خدمت‌رسانی به عموم مردم شریف ایران اسلامی است. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.