مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری گفت: پس از پیگیری‌های مستمر استقرار سیستم مدیریت انرژی منطبق بر الزامات استاندارد(ایزو) ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۸ برای تاسیسات شرکت آب و فاضلاب استان انجام شد.

استقرار سیستم مدیریت انرژی در تاسیسات آب چهارمحال و بختیاری

به گزارش پیامبر مهربان از شهرکرد، محمد کریمی از استقرار سیستم مدیریت انرژی در تاسیسات آب چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: پس از پیگیری‌های مستمر استقرار سیستم مدیریت انرژی منطبق بر الزامات استاندارد(ایزو) ۲۰۱۸:ISO۵۰۰۰۱ برای تاسیسات شرکت آبفا استان انجام شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با اخذ این گواهینامه شرکت آب و فاضلاب استان قادر خواهد بود یک رویکرد نظام‌مند برای دستیابی به بهبود مداوم عملکرد انرژی شامل بازدهی، مصرف و استفاده از انرژی در نظر بگیرد.

وی افزود: استاندارد(ایزو) ۲۰۱۸:ISO۵۰۰۰۱ الزامات قابل کاربردی در استفاده و مصرف انرژی شامل اندازه‌گیری، مستندسازی، گزارش‌دهی، طراحی و تهیه خدمات برای تجهیزات، سیستم‌ها، فرآیندها و کارکنانی که در عملکرد انرژی تاثیر دارند تعیین می‌کند.

کریمی خاطرنشان کرد: این استاندارد برای تمامی متغیرهای موثر در عملکرد انرژی که قابل پایش بوده و توسط شرکت آب و فاضلاب تحت تاثیر قرار می‌گیرند کاربرد خواهد داشت.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]