همزمان با فرا رسیدن هفته محیط‌زیست سه خانه محیط زیست در شهر دهدشت با حضور فرماندار شهرستان کهگیلویه و جمعی از مدیران شهرستانی افتتاح شد.

افتتاح  سه خانه  محیط‌زیست در ادارات  کهگیلویه

به گزارش پیامبر مهربان از کهگیلویه، طی مراسمی به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست و با حضور فرماندار این شهرستان و جمعی از مدیران سه خانه محیط زیست شهر دهدشت با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور کتابخانه‌ها و هلال احمر افتتاح شد. فرماندار کهگیلویه در این مراسم با اشاره به اهمیت محیط زیست و لزوم توجه همه دستگاه‌ها به این مهم گفت: طبق قانون، توجه به محیط زیست یک وظیفه همگانی است و همه باید در حفاظت از محیط زیست به عنوان بستر توسعه پایدار و ارتقا ان توجه ویژه داشته باشیم.  موسوی با اشاره به اهمیت آموزش‌ها در این خصوص اظهار کرد: باید آگاهی‌های لازم در زمینه حفاظت از محیط زیست به جامعه ارائه شود تا در آینده محیط زیستی سالم و به دور از هرگونه آلودگی داشته باشیم.   وی تصریح کرد: همه ارگان‌ها و نهادهای مسئول آموزش و فرهنگ درکشور درحوزه و حدود خود با استناد به قانون در قبال آموزش محیط زیست مسئول هستند. موسوی گفت: ظرفیت سازمان‌های دولتی و غیردولتی و  تشکل‌های مردم نهاد مجرای خوبی برای آگاه‌سازی و مشارکت شهروندان است و آن‌ها می‌توانند در قالب خانه‌های محیط‌زیست کمک‌های شایانی به مشارکت مردم در حفظ محیط زیست انجام دهند.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برادری در عین اختلاف سلیقه

به جرأت می‌توان سردار بسیجی و بزرگ قهرمان میهن شهید حاج قاسم سلیمانی را نمونه‌ای بارز و مثال‌زدنی از توجه به اشتراکات و تلاش برای جذب مهربانانه و صادقانه طیف‌های مختلف فکری و سلیقه‌ای دانست. اکنون نیز باید توجه داشت که آن‌قدر […]