معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران گفت: تا روز پنج‏شنبه شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر به‌ویژه در غرب استان همراه با بارش پراکنده هستیم.

بارش پراکنده تا پنج‌شنبه در آسمان مازندران

به گزارش پیامبر مهربان از ساری، احمد اسدی معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران درباره پیش‌بینی وضعیت جوی آسمان مازندران اظهار کرد: براساس نقشه‌های هواشناسی تا روز پنج‌‏شنبه شاهد آسمانی صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر به‌ویژه در غرب استان همراه با بارش پراکنده هستیم. وی افزود: در این مدت در ارتفاعات گاهی مه‌آلود با بارش پراکنده باران و برف پیش‌بینی می‌شود. معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران بیان کرد: روزهای جمعه ۷ و شنبه ۸ بهمن ماه شاهد آسمانی صاف تا نیمه‌ابری با یخبندان صبحگاهی هستیم. اسدی اضافه کرد: از شنبه شب نیز به‌تدریج با افزایش ابر در ارتفاعات غربی با بارش باران و برف و وزش باد هستیم. وی یادآور شد: روز یک‏شنبه در مناطق غربی شاهد آسمانی نیمه ابری تا ابری با بارش باران و برف و وزش باد و در مناطق مرکزی و شرقی نیز شاهد آسمانی نیمه‌ابری گاهی با افزایش ابر و در ارتفاعات گاهی مه‌آلود با احتمال بارش پراکنده خواهیم بود. معاون هواشناسی مازندران یادآور شد: از جمعه تا دوشنبه به‌دلیل شکل‌گیری جریانات جنوبی افزایش تدریجی دما پیش‌بینی می‌شود. پایان پیام/۸۶۰۳۴/غ

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

قهرمانان ما از قاب‌های شما بزرگ‌ترند

حضور و امدادرسانی مفاخر و مشاهیر ملی به آسیب‌دیدگان از بلایای طبیعی، چیزی عجیب و بیرون از انتظار نیست. اما وقتی پای تنگ چشمی رسانه‌داران خارج نشین به میدان باز می‌شود این اتفاق معمولی، ابعاد و جلوه‌های دیگری پیدا می‌کند.