رئیس روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: تا روز جمعه ۲۲ بهمن‌ماه بازدید از موزه تاریخ طبیعی اداره کل برای عموم رایگان خواهد بود.

بازدید از موزه تاریخ طبیعی زنجان برای عموم رایگان شد

به گزارش پیامبر مهربان از زنجان، امجد باقری رئیس روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجاندر جمع خبرنگاران ضمن تبریک دهه مبارک فجر، اظهار کرد: بازدید از موزه تاریخ طبیعی زنجان از روز شنبه ۱۶ بهمن‌ماه تا روز جمعه ۲۲ بهمن‌ماه برای عموم رایگان است.  رئیس روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند در هفته جاری به جز روز دوشنبه که موزه تعطیل است، صبح‌ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و بعد از ظهر از ساعت ۱۵ تا ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز جمعه از ساعت ۱۵ تا ۱۸ از موزه تاریخ طبیعی بازدید کنند. وی ضمن دعوت از عموم مردم برای بازدید از موزه تاریخ طبیعی گفت: موزه تاریخ طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان در ابتدای جاده تبریز، پارک جنگلی ارم واقع شده است. انتهای پیام/73009

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.