معاون عمرانی وزارت کشور گفت: ۲۳ هزار و ۷۶۱ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در کشور داشتیم که ۲ هزار و ۱۱۳ پروژه کلنگ‌زنی شده و ۲۱ هزار و ۶۴۸ پروژه نیز به بهره‌برداری رسیده است.

بالغ بر ۲۱ هزار پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در کشور به بهره‌برداری رسید

مهدی جمالی‌نژاد، معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان در خصوص پروژه‌های عمرانی که در دهه فجر به بهره‌برداری رسید، اظهار داشت: ۲۳ هزار و ۷۶۱ پروژه عمرانی در دهه فجر امسال در کشور داشتیم که ۲ هزار و ۱۱۳ پروژه کلنگ‌زنی شده و ۲۱ هزار و ۶۴۸ پروژه نیز به بهره‌برداری رسیده است. وی ادامه داد: از این تعداد، ۴۳۲ پروژه عمرانی مربوط به استان اصفهان بوده است که ۳۸۱ پروژه به بهره‌برداری رسیده و ۵۱ پروژه نیز کلنگ‌زنی شده است، از این تعداد ۱۴۰ پروژه مربوط به شهرداری‌ها و ۱۶۵ پروژه مربوط به دهیاری‌ها بوده است. جمالی‌نژاد تصریح کرد: کاشان با ۵۸ پروژه قابل افتتاح بیشترین سهم را در دهه فجر امسال داشته است و شهرستان‌های نائین با ۳۷ پروژه و نطنز و سیمرم با ۲۳ پروژه در رده‌های بعدی هستند. معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در پایان گفت: همچنین ۱۴ پروژه در شاهین‌شهر کلنگ‌زنی شده که بیشترین سهم در استان اصفهان است، شهرستان کاشان نیز با ۸ پروژه کلنگ‌زنی از این نظر دوم بوده است. پایان پیام/۶۳۰۹۰/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.