سرپرست مرکز اورژانس چهارمحال و بختیاری از پرواز بالگرد اورژانس استان برای نجات جان مادر باردار اهل روستای لنده خوزستان، خبر داد.

بالگرد اورژانس چهارمحال و بختیاری ناجی مادر باردار خوزستانی شد

به گزارش پیامبر مهربان از شهرکرد، به نقل از روابط عمومی مرکز اورژانس چهارمحال و بختیاری، محمود شمسی‌پور گفت: طی تماسی با مرکز اورژانس، برای مادر باردار ۳۵ ساله‌ در روستای لنده استان خوزستان، درخواست خدمات اورژانسی شد. سرپرست مرکز اورژانس چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به صعب‌العبور بودن منطقه سریعا بالگرد اورژانس جهت نجات جان این مادر به پرواز درآمد. شمسی‌پور بیان کرد: این مادر باردار پس از انجام اقدامات درمانی مناسب به وسیله بالگرد اورژانس هوایی استان به مرکز درمانی دهدز منتقل شد. وی با اشاره به اینکه این عملیات امدادرسانی با تلاش کارشناسان عملیاتی اورژانس هوایی با موفقیت انجام شد، خاطرنشان کرد: این ماموریت، پنجاه و هفتمین ماموریت امداد هوایی استان در سال جاری بود. پایان پیام/ ۶۸۰۳۸

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.