آیین تجلیل از خانواده معظم شهید محمد سیلاوه کعب از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان شوش با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

تجلیل از خانواده شهید محمد سیلاوه کعب در شوش

به گزارش پیامبر مهربان از شوش دانیال، با حضور اقشار مختلف مردم آیین تجلیل از خانواده معظم شهید محمد سیلاوه کعب از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان شوش در این شهر تاریخی برگزار می‌شود.

این آیین معنوی روز سه‌شنبه 26 دی‌ماه سال 1402 از ساعت 20 آغاز می‌شود که اهالی شوش دانیال ضمن دیدار با خانواده معظم شهید محمد سیلاوه کعب، از آنها تجلیل می‌کنند.

آیین تجلیل از خانواده معظم شهید محمد سیلاوه کعب در شوش دانیال، منطقه شهدا، خیابان میراث برگزار می‌شود که جمعی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و تعدادی از مسؤولان محلی در آن حضور می‌‌یابند.

در این برنامه دعای توسل با حضور اقشار مختلف مردم به‌یاد شهید محمد سیلاوه کعب از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان شوش دانیال قرائت می‌شود.

شهید محمد سیلاوه کعب در سال 1335 دیده به جهان گشود و در تاریخ هشتم اسفندماه سال 1362 شهد شیرین شهادت را نوشید و نامش در زمره 24 هزار شهید استان خوزستان ثبت شد که پیکر پاکش در گلزار شهدای شوش دانیال آرام گرفت.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

سلیمی نمین: توئیت فضائلی درباره حجاب را با توجه به جایگاهش در دفتر رهبری باید لحاظ کرد /جامعه را به سمت لجبازی نبریم

aminkav
 

چهره سیاسی اصولگرا می‌گوید: برخی به نحوی برخورد می‌کنند که گویا حساسیت آنها نسب به حجاب بیش از دیگران است. در صورتی که همه بابت اینکه ما رابطه سالمی بین زن و مرد نداشته باشیم، ناراحت می‌شویم حتی آن بانوانی که حجاب‌شان […]

مازنی:برخوردهای خشن در خیابان‌ها با زنان براساس کدام منبع رخ می‌دهد؟ /قیمت دلار چند برابر سال ۱۴۰۰ شده اما صدایی از دولتمردان در نمی آید

aminkav
 

یک نماینده ادوار مجلس گفت: رئیسی در دوره روحانی قیمت ارز را دستمایه تمسخر دولت وقت قرار می‌داد اما حالا که قیمت دلار چندبرابر نسبت به سال ۱۴۰۰ شده، صدایی از دولتمردان درنمی‌آید. در طول سال چندین بار قیمت‌ها افزایش می‌یابد، اما […]