با پایان فصل لیگ برتر انگلیس، ترین‌های این رقابت مشخص شدند.

ترین‌های لیگ برتر| از شاهکار هالند تا دستکش طلایی برای دخیا/ سیتی بر نوک قله انگلیس ایستاد +تصاویر

به گزارش پیامبر مهربان، هفته پایانی لیگ برتر انگلیس برگزار شد و منچسترسیتی توانست برای سومین بار متوالی قهرمان این رقابت نام گیرد.(گزارش کامل از هفته آخر لیگ برتر را اینجا بخوانید) ارلینگ هالند از منچسترسیتی با 36 با اقتدار در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار گرفت و کفش طلا را تصاحب کرد. هری کین با 30 گل در فصلی که تاتنهام سهمیه اروپایی نگرفت، در رده دوم ایستاد و ایوان تونی از برنتفورد، محمد صلاح از لیورپول، کلوم ویلسون از نیوکاسل و مارکوس رشفورد از منچستریونایتد در رده‌های سوم تا ششم قرار گرفتند.

  دیوید دخیا از منچستریونایتد نیز با 17 کلین‌شیت بهترین دروازه‌بان لیگ برتر انتخاب شد و دستکش طلایی را برد. آلیسون بکر از لیورپول، نیک پوپ از نیوکاسل و ارون رمسدیل از آرسنال با 14 کلین شیت در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

  کوین دی بروینه از منچسترسیتی نیز با 16 پاس با اقتدار بهترین پاسور لیگ برتر شناخته شد. محمد صلاح از لیورپول، لئاندرو تروزار از آرسنال (برایتون)  و مایکل اولیسه از پالاس در رده‌های بعدی ایستادند.

  همچنین منچسترسیتی با 94 گل، بهترین خط حمله را از آن خود کرد. پایان پیام/  

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برادری در عین اختلاف سلیقه

به جرأت می‌توان سردار بسیجی و بزرگ قهرمان میهن شهید حاج قاسم سلیمانی را نمونه‌ای بارز و مثال‌زدنی از توجه به اشتراکات و تلاش برای جذب مهربانانه و صادقانه طیف‌های مختلف فکری و سلیقه‌ای دانست. اکنون نیز باید توجه داشت که آن‌قدر […]