ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم صهیونیستی سعی دارد منطقه را به سمت دایره خشونت و تشدید تنش سوق دهد.

تشکیلات خودگردان: اسرائیل می‌خواهد منطقه را به سمت خشونت سوق دهد

به گزارش گروه بین‌الملل پیامبر مهربان، «نبیل ابوردینه» سخنگوی ریاست تشکیلات خودگردان فلسطین، رژیم صهیونیستی را مسئول تشدید تنش‌های خطرناک علیه ملت فلسطین، سرزمین و اماکن مقدس فلسطین دانست.

ابوردینه گفت که رژیم صهیونیستی با جنگ علیه ملت فلسطین، کشتار، سوزندان، نسل کشی و یورش به اماکن مقدس سعی دارد منطقه را به سمت دایره خشونت و تشدید تنش سوق دهد.

به نوشته روزنامه «رأی الیوم»، ابوردینه همچنین به آتش کشیدن منزل یک شهروند فلسطینی در شهرک «سنجل» در رام‌الله توسط شهرک‌نشینان صهیونیست و یورش پلیس رژیم صهیونیستی به مصلای قبلی در مسجدالأقصی را محکوم کرد.

وی تأکید کرد که طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی که برای ممانعت از تشدید تنش‌ها تلاش می‌کنند بایستی بر کابینه رژیم صهیونیستی به منظور توقف تجاوزات روزافزون در ماه رمضان پیش از ملتهب شدن منطقه، اعمال فشار کنند.

منابع فلسطینی گزارش دادند که شهرک‌نشینان صهیونیستی بامداد یکشنبه یک خانه مسکونی در شهرک سنجل در شمال رام‌الله را با پرتاب مواد محترقه به آتش کشیدند.

 

پایان پیام/.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.