معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌شمالی گفت: از دستورات مهم سفر رییس جمهور انتقال پساب بجنورد به پتروشیمی خراسان بود که تا شهریور ماه سال آینده این موضوع به طور کامل حل خواهد شد.

تعویق اجرای دستور رئیس جمهور؛ انتقال پساب بجنورد به پتروشیمی شهریور ۱۴۰۲ پایان می‌یابد

به گزارش پیامبر مهربان از بجنورد، مهدی رشیدی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌شمالی ظهر امروز در ششمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان اظهار کرد: از دستورات مهم سفر رییس جمهور به استان این بوده که صنایع از پساب تصفیه شده فاضلاب استفاده کنند.

وی گفت: تا سه ماه آینده فاز نخست پروژه انتقال پساب پتروشیمی به بهره برداری خواهد رسید و تا شهریور ماه سال آینده موضوع انتقال پساب پتروشیمی به طور کامل حل خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی با بیان اینکه موضوع چاه های غیر مجاز کشاورزی به چالش جدی تبدیل شده، افزود: دستگاه های مسئول برخوردها و تدابیر لازم را در راستای کاهش تعداد این چاه ها انجام دهند.

رشیدی تاکید کرد: اطلاع رسانی به مشترکین چاه های آب کشاورزی جهت اضافه برداشت و پرداخت جریمه کشاورزان امری ضروری است.

گفتنی است طبق دستور رئیس جمهور پروژه انتقال پساب بجنورد به پتروشیمی خراسان می‌بایست تا انتهای سال ۱۴۰۱ به پایان می رسید.

پایان پیام/آ

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

خدمت رسانی بیش از ۴۰۰ گروه جهادی به مردم مناطق زلزله‌زده خوی

aminkav
 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بیش از ۴۰۰ گروه جهادی در مناطق زلزله زده خوی پای کار هستند، این گروه‌ها از ۵ نفر تا ۱۵ در تخصص‌ و مهارت‌های مختلف با تناوب زمانی مختلف مثل ۲۰ روزه و ۲۵ روزه خدمت […]