رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان در تماس‌های جداگانه‌ای با رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت این حادثه به مردم ایران، این حادثه تروریستی را محکوم کردند.

تماس تلفنی رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان با قالیباف و محکومیت انفجار تروریستی کرمان

به گزارش گروه سیاسی پیامبر مهربان، رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان صبح امروز (پنج‌شنبه 14 دی) در تماس‌های جداگانه‌ای با محمدباقر قالیباف  رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز همدردی با مردم ایران، حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان  را محکوم کرده و ابراز امیدواری کردند تا هیچ کشوری شاهد چنین اتفاقاتی که موجب داغدار شدن مردم می‌شود، نباشد.

رؤسای مجالس این کشورها خواستار ورود مجامع بین‌المللی برای جلوگیری توسعه تروریسم و فعالیت‌های غیرانسانی شدند و پیام تسلیت ملت و نمایندگان پارلمان کشور خود را به رئیس مجلس شورای اسلامی و مردم ایران ابلاغ کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از ابراز همدردی رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان، بر اجماع جهانی برای مبارزه جدی با تروریسم تأکید کرد.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]