رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان در تماس‌های جداگانه‌ای با رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت این حادثه به مردم ایران، این حادثه تروریستی را محکوم کردند.

تماس تلفنی رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان با قالیباف و محکومیت انفجار تروریستی کرمان

به گزارش گروه سیاسی پیامبر مهربان، رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان صبح امروز (پنج‌شنبه 14 دی) در تماس‌های جداگانه‌ای با محمدباقر قالیباف  رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز همدردی با مردم ایران، حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان  را محکوم کرده و ابراز امیدواری کردند تا هیچ کشوری شاهد چنین اتفاقاتی که موجب داغدار شدن مردم می‌شود، نباشد.

رؤسای مجالس این کشورها خواستار ورود مجامع بین‌المللی برای جلوگیری توسعه تروریسم و فعالیت‌های غیرانسانی شدند و پیام تسلیت ملت و نمایندگان پارلمان کشور خود را به رئیس مجلس شورای اسلامی و مردم ایران ابلاغ کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر و قدردانی از ابراز همدردی رؤسای مجالس قطر، امارات و عمان، بر اجماع جهانی برای مبارزه جدی با تروریسم تأکید کرد.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حسین انتظامی فردی جامع الشرایط، مقبول و اصلح برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است

aminkav
 

در بیانیه ای تشکل های صنفی مطبوعاتی و رسانه ای خطاب به پزشکیان رییس جمهور منتخب آمده است: فارغ از جنجال‌های رسانه ای و سهم خواهی های سیاسی، ضمن احترام به همه افراد مطرح، دکتر حسین انتظامی را به عنوان فردی اصلح، […]