معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: از روز گذشته به منظور کاهش التهاب بازار، توزیع ۲۸ تن گوشت قرمز گوساله منجمد در استان آغاز شد.

توزیع 28 تن گوشت تنظیم بازاری در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پیامبر مهربان از شهرکرد، بهروز میرزایی گفت: از روز گذشته به منظور کاهش التهاب بازار توزیع ۲۸ تن گوشت قرمز گوساله منجمد تنظیم بازاری در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه این میزان گوشت از خارج کشور وارد شده است، افزود: هم‌اکنون گوشت قرمز گوساله منجمد با قیمت ۳۱۵ هزار تومان در بازار استان عرضه می‌شود.

وی اضافه کرد: به زودی حدود ۶ هزار تن گوشت قرمز گوساله و گوسفند گرم و منجمد وارد استان می‌شود.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ضرورت اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی

رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به سیاست‌های کلان دولت در خصوص واگذاری امور تصدی‌گری و اجرایی به بخش خصوصی، اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی، به‌عنوان مدرک و سند معتبر شغلی برای ارائه نهاده‌های یارانه‌دار بخش […]

انعقاد تفاهم نامه احداث ۱۱۰ کیلومتر جاده برون شهری در قشم

با امضاء و مبادله تفاهم نامه همکاری بین عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و داریوش امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرفین بر اجرای ۶ پروژه بزرگ مواصلاتی جزیره قشم به صورت […]