جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از توقیف یک دستگاه خودروی کامیون کشنده خارجی قاچاق به ارزش 150 میلیارد ریال خبر داد.

توقیف کامیون 150 میلیارد ریالی قاچاق در اصفهان

سردار محمدرضا هاشمی‌فر جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان در راستای بازدید و سرکشی از پارکینگ‌های سطح شهر اصفهان حین کنترل و نظارت بر خودروهای پارک شده  به یک دستگاه خودروی کامیون کشنده خارجی مشکوک و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. وی افزود: مأموران پس از استعلام از سامانه‌های هوشمند فراجا دریافتند که این خودرو فاقد هرگونه اسناد و مدارک معتبر گمرکی بوده و به صورت قاچاق وارد شده و همچنین مدت‌ها است که در این پارکینگ نگهداری می‌شود. هاشمی‌فر با اشاره به توقیف خودرو گفت: ارزش خودروی توقیف شده برابر نظر کارشناسان ۱۵۰ میلیارد ریال است که با پیگیری‌های صورت گرفته مالک اصلی خودرو شناسایی و پس از دستگیری برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شد. پایان پیام/۶۳۱۰۱/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.