جانشین رئیس پلیس راهور استان خراسان رضوی از توقیف و انتقال به پارکینگ ۷۰ دستگاه خودرو حادثه‌ساز به پارکینگ در روز گذشته خبرداد.

توقیف ۷۰ خودرو حادثه‌ساز به پارکینگ

به گزارش خبرآنلاین از خراسان، سرهنگ سیدرضا اسدنژاد در گفتگویی از توقف و انتقال به پارکینگ ۷۰ دستگاه خودرو حادثه‌ساز در روز گذشته خبرداد و اظهارکرد: مرتکبان هزار و ۹۶۱ فقره تخلف حادثه‌ساز نیز دیروز در مشهد جریمه شدند.

وی گفت: رانندگان حادثه ساز با نادیده گرفتن قانون و رانندگی مخاطره آمیز، جان خود و شهروندان را تهدید می‌کنند.

جانشین رییس پلیس راهور خراسان رضوی ادامه داد: همچنین دیروز ۶۵ فقره تصادف جرحی در مشهد رخ داد که در پی وقوع این حوادث، ۷۰ نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

سرهنگ اسدنژاد گفت: تعداد تصادف‌های خسارتی روز گذشته در مشهد نیز ۲۳۹ فقره بوده که توجه نکردن به جلو، رعایت نکردن فاصله طولی و سرعت بالا از عمده ترین علت سوانح رانندگی است.

46

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.