معاون دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد تحریم نشست مصر به دلیل تداوم بازداشت‌های سیاسی در کرانه باختری و تعقیب عناصر مقاومت است.

جهاد اسلامی: نشست مصر اگر به تقویت مقاومت منجر شود، از آن حمایت می‌کنیم

به گزارش گروه بین‌الملل پیامبر مهربان، «محمد الهندی» معاون دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که تحریم نشست مصر به دلیل تداوم بازداشت‌های سیاسی و تعقیب اعضای مقاومت در کرانه باختری است.

نهادهای امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین به ویژه پس از حوادث اخیر کرانه باختری، بازداشت مبارزان فلسطینی از جمله شماری از اعضای جنبش جهاد اسلامی و سرایا القدس شاخه نظامی این جنبش را تشدید کرده‌اند.

بنابر گزارش شبکه «فلسطین الیوم»، الهندی گفت: «هر نتیجه‌ای که از این نشست حاصل شود چنانچه به تقویت پایداری ملت و مقاومت فلسطین منجر شود، ما نخستین کسانی هستیم که از آن حمایت خواهیم کرد».

نشست گروه‌های فلسطینی در سایه تحریم این نشست توسط چهار گروه از جمله جنبش جهاد اسلامی فلسطین، فردا (یکشنبه) در قاهره برگزار می‌شود.

«اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس و «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین، بعدازظهر امروز (شنبه) در رأس هیأتی وارد مصر شدند تا فردا در نشست مهم رهبران گروه‌های فلسطینی در قاهره حضور یابند.

پایان پیام/.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

عکس| دریافت گل تساوی داماش مقابل دریای بابل در دقیقه ۹۷

aminkav
 

در چهارچوب هفته پنجم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای دریای بابل بود که در نهایت ۲ تیم بدون برد جدول با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند. امید […]