تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پیامبر مهربان، تصویربرداری مجموعه تاریخی «سلمان فارسی» از نیمه مرداد سال جاری در شهرک غزالی آغاز شده و تیم سازنده با هنرمندانی همچون علیرضا شجاع‌نوری، فرهاد اصلانی، محمدرضا هدایتی، بهناز توکلی و مجموعه‌ای از هنروران در حال ساخت فصل ایران این سریال هستند. روز گذشته خبر بازی فیروز کریمی، پیشکسوت فوتبال ایران به عنوان بازیگر در سریال تلویزیونی «سلمان فارسی» منتشر شد که به تایید خود او هم رسیده بود. فیروز کریمی سرمربی شناخته شده فوتبال ایران که چندی است از عرصه فوتبال فاصله گرفته در برنامه تلویزیونی «زنده رود» از بازیگری در مجموعه تاریخی «سلمان فارسی» سخن گفت.

  حسین طاهری، تهیه‌کننده مجموعه تاریخی «سلمان فارسی» با تکذیب حضور فیروز کریمی در این سریال گفت: «تاکنون هیچ اتفاق رسمی و قانونی در این زمینه رخ نداده است. افراد مختلفی ممکن است به واسطه آشنایی یا دوستی در پشت صحنه سریال حضور پیدا کنند و وقتی کار را ‌ببینند شاید این امر بر آنها مشتبه شود که بتوانند نقشی بازی کنند اما نکته مهم آن است که همه‌ مسائل بر پایه قرارداد و چارچوب رسمی اتفاق می‌افتد و به غیر از این،‌ هیچ نکته‌ای، سندیت ندارد.»  

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ضرورت اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی

رئیس سازمان نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به سیاست‌های کلان دولت در خصوص واگذاری امور تصدی‌گری و اجرایی به بخش خصوصی، اعتباربخشی به پروانه کسب و شناسنامه کشاورزی، به‌عنوان مدرک و سند معتبر شغلی برای ارائه نهاده‌های یارانه‌دار بخش […]

انعقاد تفاهم نامه احداث ۱۱۰ کیلومتر جاده برون شهری در قشم

با امضاء و مبادله تفاهم نامه همکاری بین عادل پیغامی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و داریوش امانی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای طرفین بر اجرای ۶ پروژه بزرگ مواصلاتی جزیره قشم به صورت […]