دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری به عنوان دبیرخانه‌ی پروژه‌ی جامع ملی آموزش نمایشنامه‌نویسی برای خارج از پایتخت، برگزیدگان هیئت علمی فصل دهم «پروژه چهارفصل تئاتر ایران» را تحت عنوان «تئاتر و مهاجرت» معرفی کرد.

حضور نمایشنامه نویسان 10  استان در فصل دهمِ چهار‌فصل تئاتر ایران

به گزارش پیامبر مهربان، ایوب آقاخانی به عنوان طراح و مدیر این پروژه‌‌ی آموزشی و مدیر دفتر مطالعات و پژوهش‌های مرکز هنرهای نمایشی حوزه‌ی هنری نمایشنامه نویسان زیر را به عنوان برگزیدگان برای نگارش نمایشنامه با مضمون “تئاتر و مهاجرت” و حضور در کارگاه‌های فصلیِ پروژه‌ی چهارفصل تئاتر ایران که آخرین کارگاه سال 1401 خواهد بود معرفی کرد. برای مشاهده برگزیدگان به اینجا (   ) مراجعه کنید. برگزیدگان باید تا 15 اسفند ماه نسخه‌های کامل شده‌ی آثار را به آدرس: [email protected]  ارسال کنند تا پس از حضور در کارگاه‌های فصلی، در صورت تایید نهایی وارد فرآیند چاپ در مجموعه‌ی “فصل سفید” شوند. لازم به ذکر است به زودی برگزیدگان فصل دهم برای چاپ با مضمون «تئاتر و ماورا» معرفی می شوند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.