امروز یک بغل خبر خوب برایتان تدارک دیده‌ایم؛ از رکوردی که در جهان توسط یک بانوی ایرانی شکسته شد تا شیرمرد خوزستانی که همه مدال‌هایش را بخشید. گل سر سبدمان هم روایت یک عشق جاودانه و حقیقی است.

خبر خوب| این زوج پیر شهر را زیبا کردند!

گروه خبر خوب: صبح جمعه را می‌خواهیم با یک بیت از جناب سعدی بخیر کنیم! می‌فرمایند: «تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی؛ تا شب نرود صبح پدیدار نباشد» چقدر حرف دارد همین یک بیت. رنج و درد بخش بزرگی از زندگی‌ است، بخشی که نمی‌شود حذفش کرد، نمی‌شود جدایش کرد از دل زندگی، چسبیده به جانِ زیستن. خداوند در قرآن می‌فرماید: «لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسَانَ فِی کَبَدٍ؛ همانا ما انسان را در رنج و زحمت آفریدیم.»  اما حذر نکنید، خداوند مهربان است. بعد از آن فرموده است که «فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا؛ پس (بدان که به لطف خدا) با هر سختی البته آسانی هست.» رنج است که آدمی را می‌سازد. ما در پرتو رنج و غم است که تواناتر می‌شویم و به یکدیگر آرامش می‌بخشیم اما فراموش نکنید که آسایش هم در پس رنج در انتظارتان است…   «رومینا سالک» رکورد انفرادی جهان در رشته اسکیت را شکست.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]