این روزها که به لطف گرمای بی‌بدیل تابستانی نعمت تعطیلات پدر و مادرها نصیب فرزندان شده و شور و حرارت محفل گرم خانه‌ها را صد چندان کرده است، از دلیل این‌همه نعمت غافل نشویم. هر چه باشد این دورهمی‌های خانوادگی هشداری برای مدیریت مصرف برق است.

خبر خوب|  جزایر خلیج‌فارس ناموس ملت ایران است

گروه خبر خوب: این روزها که به لطف گرمای بی‌بدیل تابستانی نعمت تعطیلات پدر و مادرها نصیب فرزندان شده و شور و حرارت محفل گرم خانه‌ها را صد چندان کرده است، از دلیل این‌همه نعمت غافل نشویم. هر چه باشد این دورهمی‌های خانوادگی هشداری برای مدیریت مصرف برق است. خوب‌ترین خبرهای داغ تابستانی تقدیم نگاهتان!

رزمایش اقتدار ایران و ایرانی در آبهای نیلگون خلیج همیشه فارس *جزایر خلیج فارس، ناموس ملت ایران است از آن روزگاران که ایران، امین مستشاران آمریکایی شده بود و عنوان ژاندارمی منطقه را از آن خود کرده بود سال‌ها می‌گذرد. روزهایی که غریبه‌ها سوار کار شدند و حتی اجازه تسلط به امور فنی و تکنیکی را به پرسنل ایرانی نمی‌دادند! تخصص را حق خودشان می‌دانستند. به برکت انقلاب اسلامی و بیداری و هوشیاری ملت ایران، تحریم‌های لجبازانه‌ آمریکایی‌ها علیه این سرزمین نه‌تنها کارساز نشد بلکه با ادامه آن در جریان جنگ تحمیلی و تا امروز، استعداد جوانان کشورمان در صنایع دفاع و سایر بخش‌ها شکوفا شد و قدم در میدان گذاشتند. این هم جدیدترین دستاورد در حوزه نظامی و دفاعی:«شروع رزمایش اقتدار نیروی دریایی سپاه برای دفاع مستحکم از جزایر ایرانی در خلیج‌فارس با تمرکز بر جزیره ابوموسی. 

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

عکس| دریافت گل تساوی داماش مقابل دریای بابل در دقیقه ۹۷

aminkav
 

در چهارچوب هفته پنجم از رقابت‌های لیگ یک فوتبال باشگاه‌های کشور تیم فوتبال داماش گیلان در استادیوم شهید دکتر عضدی رشت پذیرای دریای بابل بود که در نهایت ۲ تیم بدون برد جدول با نتیجه یک بر یک به تساوی رسیدند. امید […]