دقت کرده‌اید، ما انسان‌ها هر وقت با خدا کار داریم، او را صدا می‌زنیم. البته نه همه‌مان. اما چه قدر خوب است که وقتی هم که کاری نداریم، بگوییم: خداجان ما هستیم. فقط برای خودِ خودت. برای مهربانی بی‌انتهایت. برای نگاه بزرگوارنه‌ات! بیایید در هر زمانی به پیشگاه خداوند برویم. چه وقت نیاز چه وقت ناز.

خبر خوب| ماجرای یک تولد با ۷۰۰ میزبان/ دیگر بچه‌دار شدن یک رویا نیست!

گروه خبر خوب: دقت کرده‌اید، ما انسان‌ها هر وقت با خدا کار داریم، او را صدا می‌زنیم. البته نه همه مان. اما چه قدر خوب است که وقتی هم که کاری نداریم، بگوییم: خداجان ما هستیم. خداجان شکرت فقط برای خودِ خودت. برای مهربانی بی‌انتهایت. برای نگاه بزرگوارنه ات!  از مرحوم آیت الله احمد مجتهدی تهرانی (ره) نقل است: «شیخی می‌گفت: من هر وقت که نماز می‌خواندم، از خداوند حاجتی می‌خواستم. یک روز گفتم: «بگذار یک بار برای خود خدا نماز بخونم و حاجتی نخواهم.» همان شب شیخ در عالم خواب دید که به او گفتند: «چرا دیر آمدی؟!» یعنی تو باید سی سال پیش به فکر این کار می‌افتادی، حالا سر پیری باید بفهمی و نماز بخوانی و حاجتی طلب نکنی!  پس بیایید در هر زمانی به پیشگاه خداوند برویم. چه وقت نیاز چه وقت ناز. اکنون که روزهای مبارک ماه  شعبان را یکی پس از دیگری می‌گذرانیم و به ماه مبارک رمضان نزدیک می‌شویم، بیایید پیوسته به یاد ایزد منان باشیم و به او متصل شویم. وصل شدن به خدا طعم نابی دارد، با چاشنی یک  آرامش بی‌انتها. آن وقت است که نه به راحتی می‌رنجیم و نه به راحتی می‌رنجانیم. الهی که لحظه به لحظه‌تان با خدا باشد. 

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

داستان غول قائمشهری و آرزوی کسب مدال در المپیک + ویدئو

«علیرضا یوسفی» قوی‌ترین وزنه‌بردار جهان که در مسابقات جهانی مکزیک به قهرمانی رسید درباره آرزوهای ورزشی‌اش گفت: آرزو دارم در تیم ملی بزرگسالان هم به مانند جوانان بدرخشم و دوست دارم مدال المپیک و مدال های مختلفی در بزرگسالان کسب کنم.