مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: تاکنون به بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم مناطق کم برخوردار استان از خدمات سلامت کاروان‌های نذر آب برخوردار شدند.

خدمات رسانی کاروان‌های نذر آب به بیش از ۲۰ هزار نفر در خراسان‌جنوبی

به گزارش پیامبر مهربان از نهبندان، محمد علی کاوسی امروز در حاشیه بازدید از فعالیت پزشکان هلال احمر استان گلستان حاضر در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی عباس آباد اردونی از توابع شهرستان نهبندان، اظهار داشت: جمعیت هلال احمر امسال مفتخر است برای پنجمین سال نذر آب را در کشور برگزار می‌کند. وی افزود: در خراسان‌جنوبی این چهاردهمین کاروان نذر آبی است که در شهرستان نهبندان اجرا می‌شود. مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر از مردم مناطق کم برخوردار استان از خدمات سلامت کاروانهای نذر آب برخوردار شدند، گفت: خدمات این کاروان ها در سه محور پایش سلامت و خدمات پزشکی، خدمات معیشتی و کاهش تنش آب است. کاوسی اظهار کرد: امیدواریم این برنامه تا زمانی که به جامعه‌ای تاب آور در سطح استان دست پیدا کنیم این خدمات از طرف جمعیت هلال احمر در سطح استان خراسان جنوبی ادامه داشته باشد. پایان پیام/۶۹۰۲۷

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.