رئیس اتحادیه صنایع تبدیلی مازندران با بیان اینکه با حذف واسطه‌ها توانستیم برنج با کیفیت را با قیمت خوب به دست مصرف‌کننده برسانیم، گفت: فاز دوم خرید برنج از ۲۴ مهر آغاز شد و تاکنون هزار و ۵۰۰ تن برنج خریداری شده است.

خرید هزار و ۵۰۰ تن برنج توسط اتحادیه از کشاورزان بابلی

 سیدتقی جعفریان رئیس اتحادیه صنایع تبدیلی استان مازندران و خریدار بخش خصوصی برنج اظهار کرد: فاز دوم خرید برنج از ۲۴ مهرماه آغاز شد و تا به این لحظه هزار و ۵۰۰ تن برنج خریداری شده است. وی با بیان اینکه در فاز اول ۵ هزار تن برنج از کشاورزان خریداری شد،گفت: هزینه بیش از ۸۰ درصد برنج‌های خریداری شده از کشاورزان تسویه شده است.

جعفریان با اعلام اینکهبه طور میانگین روزی ۱۰۰ تن برنج  از کشاورزان خریداری می‌شود، خاطرنشان کرد: ۱۴ کارگر ثابت و ۹۰ نفر غیرمستقیم با این مجموعه همکاری می‌کنند و مردم نیز استقبال خوبی در طرح خرید برنج داشتند. رئیس اتحادیه صنایع تبدیلی مازندران با بیان اینکه برنج  را با قیمت بالاتر نسبت به بازار از کشاورزان خرید می‌کنیم، ادامه داد: محدودیتی در خرید برنج با کیفیت نداریم و از شهرهای اطراف هم برنج با کیفیت را خریداری می‌کنیم، طعم برنج ایرانی را باید همه مردم کشورم بچشند.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]