مصطفی کواکیبان در خصوص ماجرای کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران خطاب به اژه ای گفت: انتظار است در رابطه با مساله ازگل یک چیزی هم قوه قضاییه بگوید، مردم انتظار دارند.

درخواست کواکبیان از رئیس قوه قضائیه در خصوص زمین خواری در حوزه علمیه ازگل با مدیریت کاظم صدیقی

به گزارش پیامبر مهربان، مصطفی کواکبیان، مدیرمسئول روزنامه مردم‌سالاری، در نشست مدیران و مسئولان رسانه ها از طیف‌ها و جناح‌های مختلف با محسنی اژه ای رئیس قوه قضائیه، با بیان اینکه استقلال عدلیه در دوره کنونی نسبت به دوره‌های پیشینِ آن، افزایش یافته و وکلا و قضات نیز در دوره فعلی، رضایتمندی بیشتری نسبت به دوره‌های گذشته دارند، تصریح کرد، گفت: ضرورت دارد قوه قضاییه در خصوص آن دسته از پرونده‌هایی که افکار و اذهان عمومی را درگیر خود می‌کند در زمان مقتضی، توضیحات لازم و مبسوط را ارائه دهد.

وی ضمن انتقاد از برخی احکام صادره در محاکم قضایی برای افراد بی‌حجاب، بر ضرورت اتقان آرا در شعب بدوی تاکید کرد.

کواکبیان همچنین درباره ماجرای کاظم صدیقی و حوزه علمیه ازگل گفت: انتظار است در رابطه با مساله ازگل یک چیزی هم قوه قضاییه بگوید، مردم انتظار دارند.

وی تصریح کرد: رضایتمندی عموم‌ وکلا و قضات در دوره شما بیشتر و استقلال قوه قضاییه نسبت به دوره‌های قبل بیشتر شده است.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.