معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از صدور دستور ویژه فرمانده انتظامی استان سردار ” جلیلیان ” برای بررسی حادثه تصادف فوتی دو موتور سیکلت سوار در حوالی میدان منابع طبیعی شهرستان فنوج خبر داد.

دستور ویژه فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان برای بررسی حادثه شهرستان فنوج

سرهنگ علی رحیمی امشب در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: غروب مورخه پنجم اردیبهشت ماه به دنبال برخورد دو دستگاه موتورسیکلت با یکدیگر در حوالی میدان منابع طبیعی شهرستان فنوج برخورد که منجر به فوت یک نفر و مجروحیت دو نفر دیگر شد که گشت پلیس نیز در محل حادثه حاضر شد.  این مقام انتظامی تصریح کرد: با حضور ماموران پلیس در صحنه، عده ای با طرح شائبه بروز حادثه بر اثر برخورد خودروی انتظامی با موتورسیکلت سواران جو را متشنج نمودند. سرهنگ رحیمی در خاتمه گفت: برابر دستور سردار جلیلیان به منظور بررسی نقش یا عدم نقش ماموران در بروز این حادثه تیم هایی از کارشناسان انتظامی استان مامور به رسیدگی به حادثه و اعزام شده که در اسرع وقت نتیجه را اعلام و در صورت تقصیر ماموران با آنان طبق مقررات و قوانین برخورد خواهد. رحیمی با توجه به برخی اقدامات اعتراضی تعدادی از بستگان صدمه دیدگان حادثه در مقابل یکی از مقرهای انتظامی، اوضاع کنونی را آرام و عادی اعلام کرد. پایان پیام/3139

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.