فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی ۱۶۸ متهم دستگیر و ۱۳۳ تیغه انواع سلاح سرد کشف و ضبط شد.

دستگیری ۱۶۸ متهم و کشف ۱۳۳ تیغه سلاح سرد در اسلامشهر

به گزارش پیامبر مهربان از اسلامشهر، محمدرضا علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر عصر امروز در گفت‌وتگویی با خبرنگاران اظهار کرد: به منظور ایجاد احساس امنیت شهروندان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور با هدف ایجاد محیطی امن و برخورد با افراد شرور و پاکسازی مراکز تفریحی و تفرجگاهی، جمع‌آوری حاملین سلاح سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت در سطح شهرستان اسلامشهر به اجرا درآمد. وی افزود : طی ۲۴ ساعت گذشته با اجرای طرح ارتقای امنیت عمومی ماموران انتظامی ۱۶۸ متهم را دستگیر و تعداد ۱۳۳ تیغه انواع سلاح سرد کشف و ضبط کردند. فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر بیان کرد: در این طرح ماموران انتظامی ۱۲ نفر سارق و۱۳ نفر از خرده فروشان مواد مخدر نیز را نیز شناسایی و دستگیر کردند. علیزاده با اشاره به اینکه تامین امنیت اجتماعی شهروندان خط قرمز پلیس بوده و با هر فردی که بخواهد با هنجارشکنی، نظم و امنیت منطقه را برهم زند برخورد خواهد شد، خاطر نشان کرد: پلیس با تمام توان و با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود با قاطعیت با قانون شکنان برخورد می‌کند تا احساس امنیت در جامعه افزایش یابد. پایان پیام/۶۷۰۲۱

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.