نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی که قصد نامزدی در انتخابات هیات رئیسه را دارند فردا مستقلاً در صحن مجلس اعلام نامزدی می‌کنند.

دعوا در فراکسیون انقلاب شروع شد /نه قالیباف کاندیدایی نهایی شد نه ذوالنوری /هر کسی کاندیدا است مستقل وارد شود

به گزارش پیامبر مهربان، محمد صالح جوکار در گفت وگویی، با اشاره به نشست امروز عصر فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: در جلسه امروز بررسی و تصویب اساسنامه و همچنین رای‌گیری درباره کاندیداهای پیشنهادی فراکسیون برای انتخابات اجلاسیه اول دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دستور کار قرار داشت.

بنابر روایت ایرنا، نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اظهار داشت: در این جلسه کلیات اساسنامه پیشنهادی به رای گذاشته شد که اعضای فراکسیون با آن مخالفت کردند.

وی افزود: با توجه به اینکه هنوز اساسنامه فراکسیون به تصویب اعضا نرسیده، مقرر شده تا آن تعداد از اعضای فراکسیون که قصد نامزدی در انتخابات هیات رئیسه را دارند فردا در صحن مجلس مستقلاً اعلام نامزدی کنند.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

درخواست یک فعال اصلاح طلب: باید کشف شود که پزشکیان چرا تایید صلاحیت شد؛ انتخابات را گرم کند یا رای بیاورد؟

aminkav
 

احمد زیدآبادی گفت: من احساس می‌کنم اگر بخشی از مردم احساس کنند که این کلاه‌گذاری است، خیلی حس تحقیر به آن‌ها دست می‌دهد و در واکنش به این موضوع، در انتخابات شرکت نخواهند کرد، اما یک تعداد دیگر ممکن است بگویند نوعی […]