معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: سیاست‌گذاری‌های حوزه تولید سبب شد تا پروژه‌های سنگین در کمترین زمان ممکن‌به نتیجه رسیده است. در حوزه فاضلاب اهواز در یک سال به اندازه ۳۰ سال گذشته کار شده است‌.

رشد اقتصادی سال قبل به 4 درصد رسید/ پیشرفت فاضلاب اهواز در یک سال به اندازه ۳۰ سال شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی پیامبر مهربان، محسن منصوری، معاون اجرایی ریاست‌جمهوری امروز در همایش دستگاه‌های اجرایی در حوزه برق اظهار داشت: ما در حوزه رشد اقتصادی رشد ۴ درصد را به ثبت رساندیم‌که اتفاق مهمی است و اگرچه با هدف‌گذاری ۸ درصدی قانون برنامه فاصله داریم، اما تلاش خود را برای این حوزه به کار بستیم. معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در شرایطی اتفاقات مثبت رخ داد که ما انبوهی از ناترازی‌های ارزی، انرژی و موارد دیگر کشور را تحویل گرفتیم. وی افزود: ما ۱۵ هزار مگاوات کسری برق داشتیم و وزارت نیرو تدبیر به خرج داد و با اعمال مدیریت توام با هم‌افزایی توانستیم تابستان سال گذشته را به بهترین نحو به پایان برسانیم. منصوری گفت: اقدامات بزرگی در حوزه ساخت نیروگاه اتفاق افتاده و اقدامات متعددی نظیر کارهای دقیق در حوزه انرژی‌های خورشیدی اتفاق افتاد. وی ادامه داد: سیاست‌گذاری‌های حوزه تولید سبب شد تا پروژه‌های سنگین در کمترین زمان ممکن‌ به نتیجه رسیده است. این مقام مسئول گفت: در حوزه فاضلاب اهواز در یکسال به اندازه ۳۰ سال گذشته کار شده است‌. منصوری گفت: اتفاقاتی که در سنندج و همدان افتاد، بی نظیر بود و این اقدامات در کنار بهینه‌سازی مصرف  زمینه تامین پایدار برق را فراهم کرد. وی گفت: طرح‌های بهینه سازی مصرف برق مصداق کلام حضرت آقا در مردمی‌سازی است که نتیجه آن بر همگان مشخص شد. این مقام‌مسئول گفت: تامین برق و آب امروز یک‌حوزه اقتصادی، اجتماعی، سیاسی  و همه‌جانبه است و همه دستگاه‌ها باید پای کار آن باشد. معاون رئیس‌جمهور گفت: دوگانه تامین برق بخش خانگی و صنایع دوگانه غلطی است و تامین انرژی برای همه مصارف در چهارچوب در دستور کار است. منصوری گفت: دولت سال گذشته مدیریت مصرف برق را از خود شروع کرد و سختگیرانه‌ترین برنامه‌ها برای دستگاه‌های دولتی بود. این مقام مسیول گفت: کشور در حوزه زیرساخت به یک کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده و سال گذشته با ۲۷۰ هزار میلیارد تومان اعتبار عمرانی به کشور تزریق کردیم. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.