این روزها در حالی کلیپ تقطیع شده از سخنان فرمانده انتظامی مازندران دست به دست می‌چرخد که روایت‌های بسیاری از خدمات ارزنده وی به مردم و رفتار حسنه سردار مفخمی با قاتل مسلح در اراک در دوره فرماندهی انتظامی استان مرکزی به خوبی بازگوکننده خدمات ارزنده وی در امر تامین امنیت و آسایش مردم است.

روایتی از رفتار حسنه سردار مفخمی با قاتل مسلح و 6 ساعت تلاش شبانه برای بازگشایی مسیر

پیامبر مهربان ـ اراک؛ طی روزهای اخیر کلیپی در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد که در آن فرمانده نیروی انتظامی مازندران اعلام می‌کند؛ «قاطعانه هر کسی خواست در این استان و شهرهای استان خدای ناکرده ناهنجاری ایجاد کند، به حکم قانون گردنش را بشکنید، پاسخش هم با من.» این کلیپ در حالی دست به دست می‌چرخد که رسانه‌های معاند با تقطیع آن و نسبت دادن آن به موضوع حجاب و عفاف به دنبال صید ماهی خود هستند، اما واقعیت و پشت پرده این فیلم چیست؟ فرمانده پلیس استان مازندران در حاشیه اجرای طرح محله محور و رزمایش فرهنگی اجتماعی طرح سالم‌سازی سواحل دریا در حین بازدید به کانکسی می‌رسد که گفته می‌شود، چند تن از متهمان در آن حضور داشتند و به دلیل حضور اصحاب رسانه به منظور حفظ آبروی این افراد و  انتشار نیافتن تصاویر آنها درب کانکس بسته شد و در این مسیر فرمانده انتظامی استان به سمت این خودرو و با صدای رسا خطاب این افراد و سایر مخلان نظم و امنیت عمومی و آرامش مردم هشدار داد که با حکم قانون با آنان برخورد خواهد شد.    

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برادری در عین اختلاف سلیقه

به جرأت می‌توان سردار بسیجی و بزرگ قهرمان میهن شهید حاج قاسم سلیمانی را نمونه‌ای بارز و مثال‌زدنی از توجه به اشتراکات و تلاش برای جذب مهربانانه و صادقانه طیف‌های مختلف فکری و سلیقه‌ای دانست. اکنون نیز باید توجه داشت که آن‌قدر […]