حضور ستاره پرتغالی در پایتخت اسپانیا توجه رسانه‌های محلی را به خود جلب کرد.

رونالدو با خودرو لاکچری‌اش در مادرید شکار شد +عکس

به گزارش خبرنگار ورزشی پیامبر مهربان، در حالی که کریستیانو رونالدو پس از حضور در ترکیب تیم ملی پرتغال در دو بازی مقدماتی یورو ۲۰۲۴ در راه بازگشت به عربستان و شرکت در تمرین‌های النصر است، حضور او در مادرید سوژه رسانه‌های اسپانیایی شد. روزنامه مارکا با انتشار تصاویری خبر داده رونالدو شب گذشته با خودرو بوگاتی هشت میلیون یورویی خود که تنها ۱۰ مدل از آن در جهان وجود دارد، شکار دوربین‌ها در خیابان‌های مادرید شد. ستاره پرتغالی پیراهن‌های رئال مادرید که در دست طرفداران خود بود را نیز امضا کرد.

بهترین گلزن تاریخ بازی‌های ملی با حضور در دو بازی گذشته پرتغال مقابل لیختن‌اشتاین و لوکزامبورگ، رکورد حضور در بازی‌های ملی در تاریخ را از آنِ خود کرد و با به ثمر رساندن چهار گل در این دو بازی تعداد گل‌های ملی خود را به عدد ۱۲۲ رساند. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.