همزمان با اولین روز از هفته فرهنگی شهرکرد و به مناسبت ۳۱ اردیبهشت هفتمین نکوداشت روز شهرکرد، پوستر این رویداد بزرگ فرهنگی با حضور شهردار شهرکرد، فرماندار و جمعی از مسئولین امروز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ رونمایی شد.

رونمایی از پوستر هفتمین نکوداشت روز شهرکرد

به گزارش پیامبر مهربان چهارمحال وبختیاری اکبر ایازی اظهار داشت: هفته فرهنگی شهرکرد از روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری آغاز می‌شود و به همین منظور پوستر این رویداد بزرگ فرهنگی با حضور و سایر مسئولین رونمایی شد.

وی افزود: پوستر هفتمین نکوداشت روز شهرکرد که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد طراحی و آماده شده است در جریان برگزاری کلاس معارف مدیران شهرستان در حضور مسئولین رونمایی شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شهرکرد ادامه داد: غبارروبی قبور مطهر امامزادگان دو خاتون (س) شهرکرد، غبارروبی قبور مطهر شهدای گمنام در تپه نورالشهدا با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، جشن پهلوانی و زورخانه‌ای در قلعه چالشتر، برگزاری بزرگداشت زبان فارسی و نمایش و تئاتر خیابانی از دیگر برنامه‌های اجرایی اولین روز از هفته فرهنگی شهرکرد بود.

ایازی بابیان اینکه ۵۰ عنوان برنامه برای هفتمین نکوداشت روز شهرکرد در نظر گرفته شده است اضافه کرد: باتوجه‌به تقارن دهه باعظمت کرامت با هفته فرهنگی شهرکرد در تمامی برنامه‌ها پیوست مرتبط مدنظر قرار خواهد گرفت.

46

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.