مراسم تودیع مدیرکل سابق و معارفه مدیرکل جدید آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین برگزار شد.

سرپرست جدید آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین معرفی شد

به گزارش پیامبر مهربان از قزوین، آیین تکریم و معارفه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین پیش از ظهر امروز باحضور مازیار علوی مدیرکل حوزه ریاست و دبیر انتصابات سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، رجب رحمانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی، علی رحمانی سرپرست معاونت اقتصادی استانداری قزوین و سایر مسئولان دستگاه های اجرایی در محل سالن اجتماعات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین برگزار شد.

در این مراسم از خدمات ۱۸ ماهه حجت الاسلام و المسلمین سید محمود عرب مدیرکل سابق تقدیر و علی طاهرخانی به عنوان سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین معرفی شد. گفتنی است حجت الاسلام سید محمود عرب نیز به عنوان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم معرفی شد. پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.