سرپرست وزارت آموزش و پرورش برای شرکت در اجلاسیه سراسری نماز وارد شیراز شد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش وارد شیراز شد

به گزارش پیامبر مهربان از شیراز، رضا مراد صحرایی جهت شرکت در آئین اجلاسیه سراسری نماز دانش آموزی از طریق فرودگاه بین المللی شهید آیت الله دستغیب وارد شیراز سومین حرم اهل بیت علیهم السلام شد و مورد استقبال مسئولین استانی قرار گرفت.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در بدو ورود به شیراز با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا، خصوصا شهدای فرهنگی و دانش آموز ادای احترام کرد.

دیدار و گفتگو با نماینده رهبر معظم انقلاب در استان فارس و امام جمعه شیراز، حضور در اجلاسیه سراسری نماز دانش آموزی در حرم شاهچراغ علیه السلام، دیدار با جمعی از مدیران مدارس و منتخبان فرهنگی شیراز و روسای ادارات آموزش و پرورش سراسر استان و …، از جمله برنامه های سفر یک روزه صحرایی به شیراز خواهد بود.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش که ریاست دانشگاه فرهنگیان کشور را نیز برعهده دارد با حضور در اجلاس روسای دانشگاه های سراسر کشور که در شیراز برگزار می شود، به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

خاطر نشان می شود: در این سفر اصغر باقرزاده؛ معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش نیز حضور دارد.

پایان پیام/ن

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.