تیم فوتبال شهرداری نماینده استان همدان در لیگ دسته اول برای انجام آخرین بازی فصل با اتوبوس راهی مشهدمقدس شد.

سفر به مشهد با اتوبوس برای سرنوشت‌سازترین بازی فصل!

به گزارش پیامبر مهربان از همدان، شهرداری فردا در آخرین و حساس‌ترین بازی فصل در مشهد میهمان تیم خیبر خرم‌آباد خواهد بود. دیداری که یا حکم به ماندن تیم احمد جمشیدیان در لیگ دسته اول خواهد داد یا سند سقوط آنها به دسته دوم را امضا خواهد کرد. تیم خیبر که مشهد را به‌ عنوان میزبان بازی‌های خانگی خود اعلام کرده، فردا در صورتی به مصاف شهرداری همدان خواهد رفت که از اندک شانسی برای صعود به لیگ برتر برخوردار است. بر همین اساس کار برای شهرداری خیلی دشوار است و در چنین شرایطی که تیم باید در بهترین حالت ممکن راهی مشهد می‌شد، بازیکنان همدانی با اتوبوس مصائب مسافت هزار و ۲۰۰ کیلومتری تا مشهد را به جان خریده‌اند تا مهیای بازی سرنوشت‌ساز فردا شوند. از قرار معلوم و با توجه به قرار گرفتن در ایام پیک دهه کرامت، بلیط پرواز برای تیم همدانی فراهم نشده و با تصمیم مدیران باشگاه، شهرداری‌چی‌ها زودتر رهسپار مشهد شده‌اند که برای بازی فردا خستگی از بدنشان کنده شود. شاگردان احمد جمشیدیان صبح امروز به مشهد رسیده‌اند تا مهیای بازی برابر خیبر شوند. رقابتی که یکی از حساس‌ترین و سرنوشت‌سازترین مصاف تیم‌های همدانی ظرف چند سال اخیر به شمار می‌رود. با این اوصاف بعد از بازی با سایپا تا امروز، هیچ فعل و انفعالاتی که در تقویت روحیه تیم شهرداری و بازیکنان بحران‌زده‌اش اثرگذار باشد را شاهد نبوده‌ایم. در فوتبال عرف این است که معمولا در چنین مواقعی یک کار خوب رسانه‌ای، نصب بنر یا پلاکارد در سطح شهر برای تقویت روحیه بازیکنان، وعده پاداش یا حرکاتی امثالهم را شاهد باشیم تا به قول معروف شوک مثبت به تیم وارد شود.  اتفاق و اتفافاتی که نه فقط این چند روز بلکه مجموعا امسال در تیم شهرداری گم شده بود و در کنار تمام مشکلاتی که این تیم در طول فصل با آن درگیر بود، ضعف نبود پروژه و کارهای خوب تبلیغاتی برای شهرداری، این تیم را از اهدافش دور کرد. موضوعی که شهردار همدان باید به آن توجه می‌کرد و اتفاقا این عامل وقتی دردناک‌تر می‌شود که نماینده استان نام شهرداری را با خود به یدک می‌کشد و طبیعتا دست مدیران ارشد شهری برای انجام کارهای خوب تبلیغاتی خیلی بازتر از تیم‌های دیگر است. با این حال امیدواریم بازی هفته پایانی برای نماینده استان ختم به‌خیر شود و احمد جمشیدیان، فصل ضعیف و دور از تصور خود را با یک نتیجه خوب به پایان برساند. پایان پیام/ ۳۱۴۰

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.