معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان در دیدار با رئیس اداره اروآسیا و بالکان غربی وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی تقویت روابط دوجانبه را بررسی کردند.

سفر مقامات رژیم صهیونیستی به ترکمنستان

به گزارش خبرنگار پیامبر مهربان در دوشنبه،  «بردی‌نیاز میاتی‌اف»، معاون وزیر امور خارجه ترکمنستان با «یووال فوچسا»، رئیس اداره اورآسیا و بالکان غربی وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی که در سفری کاری به «عشق آباد» وارد شده دیدار و گفت‌وگو کرد. در جریان مذاکرات دو طرف مسائل مربوط به تقویت روابط ترکمنستان و رژیم صهوینیستی از جمله گسترش همکاری های دوجانبه در زمینه‌های سیاسی، دیپلماتیک، تجاری، اقتصادی و بشردوستانه بررسی شد. دو طرف به تجربه تعامل چندجانبه ترکمنستان و اسرائیل در چارچوب سازمان های بین المللی و منطقه ای اشاره کردند. دیپلمات‌های ترکمن و رژیم صهیونیستی تعهد متقابل خود را برای گسترش و تقویت بیشتر روابط بین دو کشور تایید کردند. پایان پیام/ح

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.