لیگ برتر انگلیس یک بار دیگر اورتون را با کسر امتیاز جریمه کرد.

شوک به تیم لیگ برتری؛ 2 امتیاز کسر شد

به گزارش پیامبر مهربان؛اورتون به دلیل نقض قوانین سودآوری و پایداری لیگ برتر (PSR) دو امتیاز دیگر از دست داد. این جریمه توسط کمیسیونی مستقل که لیگ برتر در ژانویه، اورتون را به آن ارجاع داده بود، اعمال شد و دومین جریمه این باشگاه در طول فصل جاری است و مربوط به دوره حسابداری سه ساله منتهی به فصل 23-2022 می شود.

به گزارش اتلتیک، با این کسر امتیاز جدید، اورتون یک رده در جدول لیگ برتر سقوط کرده و حالا دو امتیاز بالاتر از منطقه سقوط قرار دارد. اورتون در نوامبر به دلیل نقض قوانین PSR مربوط به دوره سه ساله منتهی به فصل 22-2021، با ۱۰ امتیاز جریمه شد، هرچند این جریمه در فوریه به ۶ امتیاز کاهش یافت.

اورتون هنوز تأیید نکرده که آیا به جریمه دوم خود اعتراض خواهد کرد، اما باید ظرف هفت روز، قصد خود را برای این کار اعلام کند. لیگ برتر همچنین می تواند برای افزایش جریمه به تصمیم کمیسیون مستقل اعتراض کند.

گزارش جدید اورتون نشان می دهد که بدهی باشگاه به 330.6 میلیون پوند افزایش یافته است، که برای ششمین فصل متوالی یک ضرر را نشان می دهد. با این حال اورتون می گوید این افزایش بدهی عمدتاً به دلیل «سرمایه گذاری قابل توجه» آنها در ورزشگاه جدید خودشان است که قرار است در سال 2025 افتتاح شود.

257 251

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.