معاون غذا و دارو خراسان‌شمالی از صدور ۳ پروانه بهره‌برداری بهداشتی و 15 پروانه ساخت واحدهای مواد غذایی، آشامیدنی و آرایشی بهداشتی در فروردین ماه سال جاری خبر داد.

صدور 3 پروانه بهره‌برداری بهداشتی توسط معاونت غذا و دارو خراسان‌شمالی

به گزارش پیامبر مهربان از بجنورد، عصر امروز سید علی وکیلی، معاون غذا و دارو خراسان‌شمالی در نخستین جلسه کمیته فنی اداره نظارت بر مواد غذایی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی اظهارکرد: ۳ پروانه بهداشتی بهره‌برداری برای واحدهای دارای شرایط در استان صادر شده است. وی گفت: همچنین پروانه ساخت ۱۵ کارگاه مواد غذایی، آشامیدنی و آرایشی بهداشتی در فروردین ماه سال جاری نیز صادر شد. معاون غذا و دارو خراسان‌شمالی افزود: تصمیم گیری در خصوص احداث یک واحد صنایع غذایی جدید در شهرک صنعتی انجام شد و با آن موافقت شد. پایان پیام/ز

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.

برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای مازندران

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان مازندران از برپایی ۵۰ چای‌خانه حضرتی در شهرهای استان خبر داد و گفت: چای‌خانه‌های حضرتی با هدف ایجاد فضایی معنوی برای رفع خستگی رهگذران در معابر عمومی پارک‌ها همراه با برنامه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود.