رئیس شورای عالی سیاسی یمن تأکید کرد که ملت این کشور هرگز آسیب به یک ذره از خاک سرزمینش یا قطره‌ای از دریای آن را نمی‌پذیرد.

صنعا: ملت یمن هرگز آسیب به ذره‌ای از خاک کشورش را نمی‌پذیرد

به گزارش گروه بین‌الملل پیامبر مهربان، «مهدی المشاط» رئیس شورای عالی سیاسی یمن گفت که حضور نظامی آمریکا یا هر بیگانه‌ دیگری در یمن به معنای اشغال موقت است و چه بخواهند یا نخواهند باید از یمن خارج شوند.

المشاط همچنین به خیانتکاران و کسانی که در مناطق اشغالی با آمریکایی‌ها همدستی می‌کنند، هشدار داد و گفت که حضور آمریکایی‌ها همانند آنچه در ویتنام و افغانستان رخ داد، در اینجا نیز پایان خواهد یافت.

وی تأکید کرد که ملت یمن هرگز آسیب به یک ذره از خاک سرزمینش یا قطره‌ای از دریای آن را نمی‌پذیرد.

بنابر گزارش وبگاه «المسیرة»، المشاط درباره بازگشایی فرودگاه صنعا نیز تأکید کرد: بازگشایی کامل فرودگاه صنعا و بندر الحدیده و رفع محاصره زمینی، هوایی و دریایی حق ملت یمن است.

وی افزود: «هرگز اجازه تداوم محاصره و اعمال محدودیت برای پرواز از و به فرودگاه صنعا را نخواهیم داد و اگر محاصره ادامه یابد اقدامات لازم برای رفع آن را اتخاذ خواهیم کرد.

 

پایان پیام/

 

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

خدمت رسانی بیش از ۴۰۰ گروه جهادی به مردم مناطق زلزله‌زده خوی

aminkav
 

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: بیش از ۴۰۰ گروه جهادی در مناطق زلزله زده خوی پای کار هستند، این گروه‌ها از ۵ نفر تا ۱۵ در تخصص‌ و مهارت‌های مختلف با تناوب زمانی مختلف مثل ۲۰ روزه و ۲۵ روزه خدمت […]