نماینده مردم اسفراین گفت: اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت یکی از مطالبات مهم مجلس در جهت ساماندهی وضعیت قراردادهای مختلف اداری است که بزودی وارد مجلس می‌شود.

طرح ساماندهی کارکنان دولت بزودی راهی صحن مجلس می شود/ شرکت‌های واسط حقوق کارکنان را ضایع می‌کنند

امان‌اله حسین‌پور، نماینده مردم اسفراین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: اجرای طرح ساماندهی کارکنان دولت یکی از مطالبات مهم مجلس در جهت ساماندهی وضعیت قراردادهای مختلف اداری و کمک به ایجاد انگیزه، ارتقاء بهره‌وری در کارکنان و ایجاد امنیت شغلی این قشر زحمت کش است. وی با انتقاد بر اینکه شرکت‌های واسطه‌ای بخشی از وجوه دریافتی دولت را برای حق‌العمل خود بر می‌دارند گفت: به این ترتیب به نیروهای طرف قرارداد حقوق بسیار اندکی پرداخت می‌کنند.   نماینده مردم اسفراین با اشاره به گلایه‌ها در مورد تفاوت در دستمزدها و قراردادها افزود: اجرای این طرح اجرای عدالت، رفع تبعیض، ارتقاء رضایتمندی پرسنل و شاغلین را افزایش می‌دهد. وی با بیان اینکه این طرح بزودی وارد صحن مجلس می شود، بیان داشت: افزایش بهره‌وری کارکنان دولت و تقویت سیستم اداری کشور از جمله مزایای اجرای این طرح است. حسین پور در ادامه ممنوعیت بکارگیری نیروهای بدون مجوز، حذف شرکت‌های واسطه نیروی انسانی را از سایر مزایای اجرای این طرح عنوان کرد. نماینده مردم شهرستان اسفراین گفت: این عدم قاعده‌گذاری و رهاشدگی شرکت‌ها سبب افزایش هزینه ها و کاهش رضایتمندی در کارکنان شده است که با اجرای این طرح شاهد اجرای عدالت خواهیم بود. پایان پیام/آ

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

حضور فیروز کریمی در «سلمان فارسی» تکذیب شد+فیلم

تهیه‌کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: ماجرای پیوستن افراد در هر حوزه‌ای به پروژه براساس مسیر قانونی و رسمی و برپایه قرارداد پیش می‌رود و اینکه یک نفر فارغ از این مسائل بگوید من در این سریال بازی می‌کنم، بی‌اساس است.