مجید تفرشی، پژوهشگر و تاریخدان که قصد داشت بازی پرسپولیس – سپاهان را از نزدیک ببیند، اجازه ورود به ورزشگاه آزادی را به‌دست نیاورد!

عکس‌| بلیتم را پاره کردند و نگذاشتند بازی پرسپولیس را ببینم!

به گزارش پیامبر مهربان؛ پرسپولیس و سپاهان امروز در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر از ساعت 19:30 به مصاف هم رفته‌اند. این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار است و سرخپوشان در صورت کسب پیروزی می‌توانند صدر جدول را از استقلال بگیرند.

پیش از شروع این بازی یک اتفاق عجیب در ورزشگاه آزادی رخ داده است. دکتر مجید تفرشی، پژوهشگر و تاریخدان در شرایطی که با دریافت بلیت VIP از باشگاه پرسپولیس قصد حضور در ورزشگاه آزادی را داشت، با برخورد بد ماموران حاضر در این ورزشگاه مواجه شد و نتوانست وارد ورزشگاه شود.

او در گفتگو با خبرآنلاین درباره این اتفاق گفت: «من از 3 ماه قبل برنامه‌ام را طوری تنظیم کرده بودم که بازی پرسپولیس – سپاهان را در ایران باشم و کنار کارهای دیگر خود بتوانم به ورزشگاه آزادی بروم. آقای رضا درویش، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم چند بلیت جایگاه VIP که شماره هم داشت برای ما گرفته بودند و یک ساعت قبل از بازی هم در ورزشگاه بودیم ولی چند فرد گردن‌کلفت اینجا بودند و گفتند جایگاه پر شده و نمی‌توانید وارد شوید. این بلیت‌ها شماره صندلی و ردیف دارد و جایگاهش هم مشخص است. اتوبوس هم شماره‌اش مشخص است. با مشت و لگد و بی‌ادبی و فحش من را بیرون انداختند و بلیتم را پاره کردند. آمریکا و انگلیس نه، همین قطر و امارات هم بهترین امکانات را فراهم کرده‌اند و اینجا به ما بی‌احترامی می‌شود. این رفتارها خجالت‌آور است. من از 3 ماه پیش برنامه‌ریزی کردم و این رفتار سخیف حیرت‌انگیز است.»

258 258

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.