خوسلو مرد شماره یک مادریدی ها برای رسیدن این تیم به فینال بود.

عکس| ستاره رئال رویاهایش را زندگی کرد

به گزارش پیامبر مهربان؛ رئال مادرید در بازی شب گذشته درحالی‌که تا دقایق پایانی بازی برابر بایرن مونیخ با یک گل عقب بود، توانست با دبل خوسلو که تعویض طلایی کارلو آنچلوتی نام گرفت، به پیروزی ۲-۱ برسد و راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.

این بازیکن پس از بازی گفت: «در نهایت همیشه رؤیای بودن در لحظه را دارید. گل اول در مورد آماده بودن و حضور در بازی است. رؤیاهای من به زیبایی این بازی نیستند. این بازی فراتر از رؤیا بود. درباره گل دوم هم از اول فکر می‌کردم که مردود نمی‌شود. این یک رؤیاست که در یک شب فوق‌العاده‌ دیگر از برنابئو خلق شد. مربی پیش از بازی به ما گفت، که این بازی‌ها با قدرت قلب برنده می‌شوند.»

*نکته جالب در مورد خوسلو این است که او در سال 2012 توییت زیر را منتشر کرد که در آن سال برای دیدن بازی زنده رئال به دنبال لینک آنلاین بود، حالا کهکشانی ها با بریس او به فینال رسیدند.

257 251

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.