دو ستاره لژیونر ایران به اردوی تیم ملی در هنگ کنگ اضافه شدند.

عکس| سرشاخ شدن سردار آزمون و قایدی در اردوی تیم‌ملی

به گزارش پیامبر مهربان؛ ملی پوشان فوتبال ایران که یک روز پس از پایان لیگ برتر یک جلسه ریکاوری انجام دادند و عصر روز یکشنبه تهران را به مقصد هنگ کنگ ترک کردند و روز گذشته به این کشور رسیدند، امروز نخستین جلسه تمرینی را با اضافه شدن سردار آزمون و مهدی قایدی انجام دادند.

به نقل از ورزش سه سردار آزمون و مهدی قایدی که به‌خاطر مسابقات باشگاهی در شروع اردوی تیم ملی ایران در تهران حاضر نبودند، پس از حضور شاگردان امیر قلعه‌نویی در هنگ کنگ، به جمع آنها اضافه شدند و در تمرین ریکاوری صبح امروز حضور داشتند.

آزمون به دلیل سفر به استرالیا همراه با تیم رم برای انجام مسابقه دوستانه مقابل میلان که گلزنی هم کرد، به طور انفرادی راهی هنگ کنگ شد و مهدی قایدی نیز به‌خاطر بازی باشگاهی در اتحاد کلباء تصمیم گرفت از امارات مستقیما به اردوی تیم ملی اضافه شود.

با این شرایط، در حال حاضر 22 بازیکن و 3 دروازه‌بان در اردوی تیم ملی فوتبال ایران حاضر هستند و فقط مهدی ترابی به دلیل مسمومیت و بیماری نتوانست همراه با شاگردان امیر قلعه‌نویی در هنگ کنگ حاضر باشد.

257 251

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

درخواست یک فعال اصلاح طلب: باید کشف شود که پزشکیان چرا تایید صلاحیت شد؛ انتخابات را گرم کند یا رای بیاورد؟

aminkav
 

احمد زیدآبادی گفت: من احساس می‌کنم اگر بخشی از مردم احساس کنند که این کلاه‌گذاری است، خیلی حس تحقیر به آن‌ها دست می‌دهد و در واکنش به این موضوع، در انتخابات شرکت نخواهند کرد، اما یک تعداد دیگر ممکن است بگویند نوعی […]