رونالدینیو امشب برای تماشای دیدار حساس پاری سن ژرمن-بارسلونا در ورزشگاه پارک دو پرنس حضور دارد.

عکس| شاعر فوتبال تماشاگر بازی بزرگ لیگ قهرمانان

به گزارش پیامبر مهربان، شب دوم دور رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب با دو بازی ادامه پیدا کرده است. در واندا متروپولیتانو اتلتیکو مادرید میزبان دورتموند است و در دیداری حساس‌تر پاری سن ژرمن و بارسلونا در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس به جدال یکدیگر رفته‌اند.

بنابر روایت ورزش سه، برای این دیدار مهم افراد سرشناس زیادی از جمله مدیران دو تیم در ورزشگاه حضور دارند اما فردی که توجه رسانه‌ها را بیشتر از دیگران به خود جلب کرده، رونالدینیو، ستاره سابق بارسلونا و پی‌اس‌جی است.

این اسطوره برزیلی در ورزشگاه حاضر شد و ابتدا به مقابل هواداران رفت. پس از گذراندن لحظاتی با هواداران و تشویق او در استادیوم، رونالدینیو با بازیکنان دو تیم خوش و بش کرد.

بیشتر از دیگران او با کیلیان امباپه صحبت کرد و ستاره پاری سن ژرمن را در آغوش گرفت. پس از دقایقی حضور در کنار زمین او به روی سکوها رفت تا بازی را از آنجا تماشا کند.

یکی از نکات جالب پس از شروع بازی این است که تصویربردار چندین بار تلاش کرد رونالدینیو را در بین تماشاگران به تصویر بکشد اما پیر گسلی، راننده فرانسوی فرمول یک، جلوتر از او مانع مشخص شدن چهره رونالدینیو شده است.

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.