فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد با بیان این‌که هیئت‌های اندیشه‌ورز بسیج باید با شناخت صحیح محیط آینده، میادین را برای حضور موثر بسیجیان معرفی کنند، گفت: رشد جمهوری نظام مهمترین مطالبه رهبر انقلاب است و باید در اولویت اجرایی تمام دست‌اندرکاران قرار گیرد.

فرمانده سپاه الغدیر: رشد جمهوری نظام در اولویت اجرایی تمام مسئولان قرار گیرد

به گزارش پیامبر مهربان از یزد، سردار حسین زارع‌کمالی، صبح امروز در مجمع بسیجیان شهرستان یزد، اظهار کرد: تدوین سناریو و تعیین چشم انداز حداقل ۳۰ ساله لازمه اجرایی برنامه‌های نخبگانی هیأت‌های اندیشه ورز و کارگروه‌های تخصصی بسیج است.

وی ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت را رویکرد و هدف اصلی کارگروه‌های تخصصی بسیج دانست و افزود: اثر بخشی گروه‌های اندیشه ورز بسیج در گرو محیط شناسی آینده و تصمیم گیری نسبت به زمان آن است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد با بیان این‌که دشمنان همواره در حال تدوین و اجرایی توطئه‌های شوم برای جلوگیری از پیشروی جبهه انقلاب اسلامی هستند، گفت: نقش کارگروه‌های تخصصی این است که میادین مختلف را برای نقش آفرینی موثر بسیج تعریف و معرفی کنند.

سردار زارع کمالی ایجاد تغییر و تدوین استراتژی پیشبرنده را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: وجود یک سری مسائل برای مقابله با تغییر و تحول طبیعی است و هنر ما باید این باشد که جا نخوریم و با قدرت هدف خود را دنبال کنیم.

وی ماهیت کارگروه‌های تخصصی بسیج را نقش دادن به مردم عنوان کرد و گفت: تجربه ثابت کرده که هرجا امور به مردم واگذار شده است موفقیت به دست آمده است.

فرمانده سپاه الغدیر در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اهمیت اصل مشارکت در حوزه انتخابات، تأکید کرد: افزایش مشارکت در رویدادهای ملی، نظیر مشارکت در انتخابات به عزمی جهادی و همه جانبه نیاز دارد.

سردار زارع کمالی گفت: نظام و انقلاب اسلامی ایران به جمهوریت ذیل اسلامیت پایدار است و حفظ آن در گرو احساس مسئولیت تمام اقشار مختلف جامعه است.

وی با بیان این‌که رشد جمهوری نظام مهمترین مطالبه مقام معظم رهبری است و باید در اولویت اجرایی تمام مسئولان و دست‌اندرکاران باشد، تأکید کرد: جهاد تبیین، امیدآفرینی و خدمت رسانی بسیج سپاه فقط برای رضای خداوند در اولویت اجرایی است.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در پایان با بیان این‌که میدان امروز حوزه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی میدان جنگ است، تأکید کرد: میدان جنگ استراحت ندارد و سپاه و بسیج با تمام ظرفیت پای کار مردم و نظام است.

پایان پیام/الف

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

سلیمی نمین: توئیت فضائلی درباره حجاب را با توجه به جایگاهش در دفتر رهبری باید لحاظ کرد /جامعه را به سمت لجبازی نبریم

aminkav
 

چهره سیاسی اصولگرا می‌گوید: برخی به نحوی برخورد می‌کنند که گویا حساسیت آنها نسب به حجاب بیش از دیگران است. در صورتی که همه بابت اینکه ما رابطه سالمی بین زن و مرد نداشته باشیم، ناراحت می‌شویم حتی آن بانوانی که حجاب‌شان […]

مازنی:برخوردهای خشن در خیابان‌ها با زنان براساس کدام منبع رخ می‌دهد؟ /قیمت دلار چند برابر سال ۱۴۰۰ شده اما صدایی از دولتمردان در نمی آید

aminkav
 

یک نماینده ادوار مجلس گفت: رئیسی در دوره روحانی قیمت ارز را دستمایه تمسخر دولت وقت قرار می‌داد اما حالا که قیمت دلار چندبرابر نسبت به سال ۱۴۰۰ شده، صدایی از دولتمردان درنمی‌آید. در طول سال چندین بار قیمت‌ها افزایش می‌یابد، اما […]