منطقه اطراف آکادمی تمرینی منچستر یونایتد پس از پیدا شدن بقایای انسان، برای تحقیقات پلیس بسته شده است.

قتل در اطراف آکادمی منچستر یونایتد

به گزارش پیامبر مهربان؛ روز پنجشنبه پلیس گزارشی را در مورد پیدا شدن اعضای بدن انسان در جنگل کرسال دیل در سالفورد دریافت کرد.

در گزارش ورزش سه آمده است:این بقایای بدن انسان در منطقه‌ای نزدیک به تأسیسات ورزشی کلیف، جایی که منچستر یونایتد در آن تمرین می‌کرد و اکنون آکادمی باشگاه در آنجا مستقر است، پیدا شده است.

طبق گفته تلگراف بقایای کشف‌شده در یک پلاستیک پیچیده شده بودند. پلیس پس از دریافت گزارش، آسیب‌شناسی را به محل اعزام کرد و درنهایت اینکه این اعضا متعلق به انسان است تایید شد.

کارآگاهان تایید کردند که امکان زنده ماندن قربانی وجود ندارد و بنابراین تحقیقات درباره قتل آغاز شده است. فعلا بازداشتی صورت نگرفته و پلیس به دلیل تحقیق و جستجو برای یافتن جسد، تمام قسمت‌های اطراف محل تمرین آکادمی یونایتد را مسدود کرده است.

در حال حاضر پلیس درباره پیشرفت تحقیقات گزارشی منتشر نکرده اما انتظار می‌رود به‌زودی و با تمام جستجوها، مناطق اطراف زمین تمرین یونایتد بازگشایی شوند.

لویس هیوز، دستیار بخش جرایم جدی پلیس منچستر گفت: «می‌خواهم به جامعه محلی اطمینان بدهم که علیرغم این اتفاق نگران‌کننده اما ما یک حضور بزرگ در منطقه داریم تا تحقیقات را انجام دهیم و به هرگونه نگرانی گوش دهیم. از همه کسانی که ممکن است اطلاعات مرتبطی داشته باشند می‌خواهم که با افسران پلیس حاضر در منطقه صحبت کنند.»

۲۵۱ ۲۵۱

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

اولین جمعه تبریز بدون امام جمعه محبوب /فقط می‌خواهم بگویم« باشین ساغ اولسون آذربایجان» /آیت الله آل هاشم خواب ماند، خوابی ابدی

aminkav
 

ایسنا نوشت: هنوز کوی و برزن‌ این شهر از بهت نبود پدر معنوی آذربایجان شرقی بیرون نیامده، امام جمعه‌ها می‌آیند بدون اینکه بپرسند اماممان هست؟ اولین جمعه‌ی بدون سیدمان رسید، شهر با رخت سیاهش نبود آیت‌الله آل هاشم را به رخ می‌کشد.

پیش‌ بینی قیمت طلا و سکه ۵ خرداد ۱۴۰۳ / ریتم کاهشی بازار طلا تندتر می‌شود؟

aminkav
 

قیمت طلا و سکه در هفته گذشته با بازدهی منفی بسته شد. این افت قیمت، در طلا بیش از سکه بود. هفته گذشته اخبار مربوط به حادثه جان باختن رئیس‌جمهور و تیم همراه وی، سیاست‌گذار را مجبور به ارزپاشی بیشتر برای مدیریت […]

کشاورزان بخوانند/هشدار حمله‌ی ملخ به این مناطق

aminkav
 

مدیرکل مبارزه با آفات عمومی و همگانی سازمان حفظ نباتات کشور از احتمال ۵۰ درصدی هجوم ملخ صحرایی در نیمه دوم سال ۱۴۰۳ طبق گزارش فعلی فائو خبر داد و گفت: لازم است جهت مبارزه با آفت ملخ صحرایی در پاییز و […]

انسان‌ها از نیم‌میلیون سال پیش در فلات ایران زندگی می‌کردند

aminkav
 

پس از چندین سال تلاش مستمر تیم ایرانی- فرانسوی کاوش در غار قلعه‌کرد، بالاخره امروز نتایج سن قطعی این محوطه و بقایای انسانی و جانوری آن در نشریه journal of paleolithic archaeology به چاپ رسید.