مقام معظم رهبری در دیدار با آرتین سرایداران و همراهانش در حاشیه دیدار با خانواده شهدای شاهچراغ، از ارتباط عاطفی او با محمدحسین پویانفر مداح کشورمان باخبر شدند و چفیه‌ای برای این مداح، هدیه فرستادند.

ماجرای هدیه رهبر انقلاب به محمدحسین پویانفر و علاقه آرتین سرایداران به او + عکس و فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت پیامبر مهربان، چند روز پیش بود که محمدحسین پویانفر مداح سرشناس کشورمان در فضای مجازی، خبر از چفیه هدیه شده رهبر انقلاب به خود داد. این هدیه در دیدار اخیر خانواده آرتین سرایداران با رهبری، از سوی ایشان برای این مداح کشورمان ارسال شد.

توئیت محمدحسین پویانفر درخصوص هدیه رهبر انقلاب برای تسکین دردمان، مداحی لالایی محمدحسین پویانفر را گوش می‌دادیم برای باخبر شدن از جزئیات این ماجرا با ابوالفضل خوش‌نژاد داماد خانواده شهید سرایداران که از حاضران در این دیدار بود گفت‌وگویی داشتیم. او در این خصوص اظهارداشت: بعد از وقوع ماجرای تروریستی حرم شاهچراغ (ع) و به شهادت رسیدن پدر، مادر و آرشام فرزند خانواده ما، برای تسکین دردها و رنج‌هایمان، مدام صوت مداحی از محمدحسین پویانفر با موضوع لالایی برای حضرت علی اصغر (ع) را گوش می‌دادیم. صوت این مداحی را اینجا بشنوید:  

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

داستان غول قائمشهری و آرزوی کسب مدال در المپیک + ویدئو

«علیرضا یوسفی» قوی‌ترین وزنه‌بردار جهان که در مسابقات جهانی مکزیک به قهرمانی رسید درباره آرزوهای ورزشی‌اش گفت: آرزو دارم در تیم ملی بزرگسالان هم به مانند جوانان بدرخشم و دوست دارم مدال المپیک و مدال های مختلفی در بزرگسالان کسب کنم.