مادر شهیدان مصطفی و محمدسلطان فتاحی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان گتوند دعوت حق را لبیک گفت و در بهشت میهمان فرزندان شهیدش شد.

مادر شهیدان فتاحی میهمان فرزندان شهیدش شد

به گزارش پیامبر مهربان از گتوند، مادر شهیدان مصطفی و محمدسلطان فتاحی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان گتوند چشم از جهان فرو بست به فرزندان شهیدش پیوست.

بانوی مومنه زنده‌یاد شوکت فتاحی مادر شهیدان سرافراز مصطفی و محمدسلطان فتاحی فتاحی از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس شهرستان گتوند که در سال‌های 1361 و 1363 داغ فرزندانش را دیده بود پس از تحمل چند دهه فراق، در بهشت جاودان میهمان فرزندان شهیدش شد.

زنده‌یاد شوکت فتاحی مادر شهیدان سرافراز مصطفی و محمدسلطان فتاحی روز پنج‌شنبه 11 آبان‌ماه 1402 در سن 76 سالگی آسمانی شد.

آیین تشییع پیکر پاک بانوی مومنه زنده‌یاد شوکت فتاحی مادر شهیدان سرافراز مصطفی و محمدسلطان فتاحی با حضور خانواده معظم شهدا و مردم گتوند در گلزار شهدای این شهر برگزار شد و در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفت.

شهید مصطفی فتاحی روز بیست و ششم شهریورماه سال 1343 در گتوند دیده به جهان گشود و دوازدهم اردیبهشت‌ماه سال 1361 در سن 18 سالگی به فیض شهادت نائل شد.

شهید محمدسلطان فتاحی در بیستم مرداد ماه سال 1346 در گتوند چشم به جهان گشود و در روز بیست و چهارم اسفند ماه 1363 در سن 17 سالگی شهد شیرین شهادت را نوشید.

پیکر پاک و مطهر شهیدان مصطفی و محمدسلطان فتاحی پس از تشییع در گلزار شهدای گتوند آرام گرفت.

پایان پیام/

aminkav

Leave A Comment

Recommended Posts

ببینید | ماجرای عجیب گم‌شدن ۳ دختر چوپان در کرمان

aminkav
 

سه دختر با وجود هشدار در مورد سیل استان کرمان به دلیل اصرار پدر خانواده گوسفندان را به چرا می‌برند. با جاری شدن سیل، گله گوسفندان گیر افتاده و تلف می‌شوند و این ۳ دختر نیز از ترس پدر به خانه باز […]